2022 Liselere Giriş Sınavı’nı geride bıraktık ancak heyecanı devam ediyor. Okulumuz 8. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri tüm sene yoğun bir çaba ile bu sınava hazırlandılar. Yıl boyunca yoğun bir ders programı, etüt programları, her hafta sonu yapılan deneme sınavları, süreçte yürütülen rehberlik ve koçluk desteği ile LGS’ye en iyi şekilde hazırlanan öğrencilerimizin bu sene de elde etmiş oldukları başarılar hepimizi sevindirdi.

Tüm sorulara doğru yanıt veren öğrencimiz Özgü ÇAKIR, Türkiye Birincisi olarak hem ailesine hem de öğretmenlerine çok güzel bir gurur yaşattı.
Öğrencilerin azimle ve kendilerine inanarak sistemli çalışmalarının, öğretmenlerimizin süreci en iyi şekilde yönetmesi ve öğrencilere rehberlik etmesinin, velilerimizin bu zor sürece verdikleri desteklerin ve bize olan inançlarının bu başarıların elde edilmesinde en önemli yapı taşları olduğuna inanıyoruz.

2021 LGS Türkiye Birincisi öğrencimiz Bilge SARIASLAN ve 2022 LGS Türkiye Birincisi olan öğrencimiz Özgü ÇAKIR başta olmak üzere, başarının hiçbir zaman tesadüf olmadığını, emek gerektirdiğini bir kez daha gösteren tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutlarız.